INWESTYCJA

Nowoczesne domy blisko natury.
Osiedle Miedziana to kameralne miejsce w pobliżu centrum Gorzowa. Zadbaliśmy o wysoką estetykę i komfort w nowoczesnym wydaniu. Zapewniamy również dbałość o detale na każdym etapie budowy.

Nasze domy, choć budowane w tradycyjnej technologii, będą dostosowane do zmieniającego się świata, a zastosowane rozwiązania zapewnią na przestrzeni lat ich ekologiczne użytkowanie.

LOKALIZACJA

Komfort własnej przestrzeni w pobliżu miasta.
Własny ogród, przestronny taras i 15 minut samochodem do centrum miasta. Brzmi jak idealne połączenie, prawda?
BIALOBLOCIE
Wszystko co ważne w zasięgu ręki.
Osiedle jest zlokalizowane w Białobłociu, 12 km od centrum Gorzowa. W najbliższej okolicy znajduje się miejscowość Krasowiec i Deszczno, a dojazd nad jezioro w Lubniewicach zajmie stąd jedynie 20 minut

O PROJEKCIE

Twój nowy dom szyty na miarę.
W naszym projekcie zadbaliśmy o równowagę. To tutaj komfort użytkowania spotyka się z kameralną przestrzenią i ekologią.

> Funkcjonalność – Każdy z proponowanych domów to wygodny układ funkcjonalny z przestronną strefą dzienną, trzema lub czterema sypialniami, pomieszczeniem gospodarczym, spiżarnią i tarasem.

> Design – Minimalistyczne wykończenie budynków w estetyce nowoczesnej stodoły zapewni spójność osiedla. Natomiast duże przeszklenia i bliskość natury będą komplementowały każde wnętrze.

> Technologia – Budownictwo tradycyjne przygotowane na wyzwania, jakie przyniesie przyszłość, czyli przydomowa oczyszczalnia ścieków, pompa ciepła i możliwość montażu fotowoltaiki to tylko kilka z możliwych do zastosowania rozwiązań.

> Zagospodarowanie – Stawiamy na budowanie przyjaznego sąsiedztwa, dlatego proponujemy wam kameralne osiedle ze wspólnym parkingiem dla gości, ale także prywatny podjazd i przedogródek przy każdym budynku.

OSIEDLE

Inwestycja składa się z 3 wolnostojących domów z poddaszem użytkowym, przestronnym tarasem, trzema lub czterema sypialniami.

PLIKI

Więcej Informacji w plikach pdf:

GALERIA


Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą, bądź macie jakiekolwiek
pytania prosimy o kontakt

    Imie i nazwisko (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Telefon (wymagane)

    Temat

    Tresc wiadomosci