Domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej / bliźniaczej – wg projektu SZAROTKA II w miejscowości PRĄDOCIN gm. Deszczno – 8km od Gorzowa

Domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej wg projektu SZAROTKA II

Opis

Termin realizacji – 31.10.2018
Powierzchnia użytkowa domu – 126,58 m2 + garaż 18,47m2
Powierzchnia działki – 8,77 ar (lewa) i 8,44 ar (prawa część sprzedana)

PARTER
Na wejściu wygodny wiatrołap z przejściem do garażu i kotłowni (pom gospodarczego). Z wiatrołapu wejście do hallu (miejsce na dużą szafę). Wiatrołap oddzielony od reszty domu drzwiami. Duży salon z jadalnią i kuchnią – zagospodarowanie wg potrzeb, kominek. WC na parterze.

PIĘTRO
Na piętrze cztery przestronne pokoje, nowoczesna bryła budynku pozwoliła na wyeliminowanie większości skosów, efektem czego jest pełnowymiarowa wysokość pomieszczeń. Wszystko można zmieniać i np. połączyć dwa mniejsze pokoje w jeden duży lub w jednym z nich zrobić garderobę, przerobić jeden z pokoi na drugą łazienkę. Projekt ewentualnych zmian jest wliczony w koszt nieruchomości.

PODDASZE – STRYCH – dostęp do pomieszczenia przez wyłaz strychowy, jak w każdym domu jest to dodatkowe miejsce do przechowywania.
Nasze domy wyróżniają się wysoką jakością materiałów wykorzystywanych do budowy, profesjonalną jakością prac oraz rygorystycznym przestrzeganiem technologii budowlanych. Budynek wykonany w standardzie energooszczędnym, ma ponadstandardowe ocieplenia przegród zewnętrznych, co pozwala pomniejszyć koszty eksploatacji budynku.

Budynki będą między sobą w pełni oddylatowane – każdy ma swoje własne 24cm ściany, segmenty oddzielone są od siebie 2cm przerwą wypełnioną styropianem, gwarantuje to wysoki komfort akustyczny. Ściany działowe wewnętrzne grubości 12 cm również zapewniają odpowiednie wyciszenie. Ściany nośne i działowe z materiałów ceramicznych – materiał “zdrowy” o wysokim tłumieniu dźwięków. Pokrycie – blacha na rąbek stojący – nowocześnie i praktycznie.

Ceny

Stan surowy zamknięty z wykończoną elewacją (okna z roletami zewnętrznymi sterowanymi elektrycznie). Zbiornik bezodpływowy na nieczystości płynne lub oczyszczalnia przydomowa. Wewnątrz budynku: wykonana instalacja elektryczna, tynki na ścianach, instalacja CO + podłogówka (bez pieca), woda, kanalizacja, wylewki ostateczne. Media: prąd, gaz ziemny, wodociąg. Chodnik z polbruku od drogi do drzwi wejściowych oraz podjazd do garażu.

Istotne obiekty w pobliżu

Odległość do Gorzowa – 8km, czas dojazdu – max 10min.
Sklep spożywczy mały – 300m, duży – 2km
Las – 20m
Przedszkole Deszczno – 5km
Do szkoły podstawowej w Ulimiu i Deszcznie dzieci dowożone są autobusem szkolnym – przystanek 20m
Stawy rybne – 1km
Przystanek autobusowy – 500m

Wizualizacje

Brak wymaganej wtyczki. Ściągnij wymagany plugin flash

Rzuty

Szarotka Rzuty

Usytuowanie budynku

Plan zagospodarowania SZAROTKA

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą, bądź macie jakiekolwiek pytania prosimy o kontakt

    Imie i nazwisko (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Telefon (wymagane)

    Temat

    Tresc wiadomosci